|
PinDuoDuo
|
Haoming Lu, Linyi Li, Yunqi Li
|
University of Chicago |
|
UAFS Lions 4
|
Kain Mears, Christian Westbrook, Martin Tran
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
UAFS Lions 2
|
Katie Victoria Johnson, Renae Fisher, Emily Kittle
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
UAFS Lions 3
|
Timothy Bond, Jacen Williams
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
StackTracers
|
Jesse Lippincott, ChiaLung Liu, Noah Rutledge
|
Tennessee Technological University |
|
UAFS Lions 1
|
Andrew Carlson, Zach Upchurch, Kyle Kelly
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
Purple
|
Gavin Martin, Kevin Magee
|
Webster University |
|
Southwest Baptist White
|
Trey Rhodes, Austyn Burgess, Mitchell Northern
|
Southwest Baptist University |
|
TTU Team 2
|
Jeffrey Neikirk, Brendan Roberts, Nathan
|
Tennessee Technological University |
|
UT Martin Big-O
|
Doris Brown, Matthew Austin, Bryan Downing
|
Tennessee Martin |
|
Giga 🚀 👸
|
Ruihan Zhang, Jasmine White, David Lopez
|
University of Illinois at Springfield |
|
uaf-6
|
Phillip Boudreau, Xiaoyu Guo, Maharshi Dubasi
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
uaf-4
|
Jan Bobda, Garrett Whitehead, Eli Helf
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
uaf-2
|
Kyle Sadler, Tyler Tracy, Gavin Glenn
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
uaf-1
|
Daniel Hader, Jace McPherson, Khern Toussaint
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
Harding University Gold
|
Jeremy Koel, Pedro Navarrete, Guancheng Lai
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
UCM Team C
|
Tyler Hein, Jonathan Bockhorst, Ryan Looney
|
Southwest Baptist University |
|
Team Black
|
Sion Pixley, Grant Woodfin, Sierra Wetmore
|
Webster University |
|
Solid Sexy and Awesome
|
Tianfu Wang, Ziqi Zhao, Linxin Chen
|
University of Chicago |
|
OBU Prime
|
Kayla Hill, Jacob Rogers, Sarah Freeze
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
Silver
|
Aidan Derossett, Jacob Stauch, Cooper Redfern
|
Southwest Baptist University |
|
OBU A
|
Keaton Goodrum, Aaron Clayton
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
Avengers
|
Ron Harper, Luke Cecil, Nathan Nickelson
|
Tennessee Martin |
|
RHIT Fighting Engineers-Black
|
Yifei Li, Bohdan Vakhitov, Aaron Michael
|
University of Illinois at Springfield |
|
Blue and Gold
|
William Lacalle, Austin Simms, Eric Rogers
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
Bradley University
|
Kage Kowalski, Klayton Kowalski, Joshua Seelye
|
University of Illinois at Springfield |
|
Rampage
|
|
University of Louisville |
|
OBU 1
|
Caleb Harmon, Aaron Whitten, Lauren Dunaway
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
OBU 0
|
Eli Schroeder, Duel Cunningham
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
Hendrix Orange
|
Jacob Hines, Jacob Stack
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
Windows 9
|
Chase Weimer, Jonathan Hughes, Addison Bean
|
Tennessee Technological University |
|
Roar Lions
|
Abdullah M Alharbi, Abdullah O Alharbi, Samantha Long
|
Tennessee Technological University |
|
Oct 31
|
Maegan Patterson, Jared Haeme, Jack Cannell
|
University of Illinois at Springfield |
|
White
|
Sarah Lester, Sydney Stark, Luan Pham
|
Southwest Baptist University |
|
Evansville Orange
|
Dalton Meny, Justin Banks, Kunal Mukherjee
|
University of Louisville |
|
uky-alg
|
Oscar Skean, Richard McQueen, Collin Dietz
|
University of Louisville |
|
Hex 19
|
Tiffany Nguyen, Minh Ta, Tuan Nguyen
|
University of Illinois at Springfield |
|
Hendrix Black
|
Kate Sanders, Eric Pinter, Innocent Nsabimana
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
Loyola Maroon
|
|
University of Chicago |
|
Bruins
|
Sebastián Alegre, Michael DeVries, Oluwatito Ebiwonjumi
|
Tennessee Technological University |
|
Loyola Ramblers
|
Jack West, Nick Predey, Jess Conway
|
University of Chicago |
|
Mega 🚀 👸
|
Maisha Rahman, Naing Tun, Duc Tran
|
University of Illinois at Springfield |
|
Monks
|
Ahjay Stivland, Sonu Patel, Jonathan Grey
|
University of Chicago |
|
LossNotFoundException
|
Marshal Hayes, Michael Bowman, Daniel Linn
|
Tennessee Martin |
|
CardinalOrTheEgg
|
James Culver, Adam Schroeder, Henry Fajardo
|
University of Louisville |
|
Namespace Awesome
|
Ryan D. Swanson, Kenneth Shipley, Robyn Yates
|
Tennessee Martin |
|
Red
|
Carter Sifferman, Anne Marie Schudy, Hidden User
|
Southwest Baptist University |
|
Blue Team
|
Jacob Newcomb, Gaige Spencer, Minh Le
|
University of Illinois at Springfield |
|
UT Martin Big-Theta
|
Cole Davis, Trever Hall, Mel Howard
|
Tennessee Martin |
|
Bru2
|
Heather Flanagin, Nick Chouard, Davis Deaton
|
Tennessee Technological University |
|
I_see_the_PC
|
Jamason Velvet, Zvezda Spring, Kellen Watt
|
Webster University |
|
uky-cs
|
Luke Miles, Ethan Toney, Weilian Song
|
University of Louisville |
|
Harding University Black
|
Alec Watson, Joshua Toye, David Gillespie
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
The Fighting Mongooses
|
Demietrius Huff, Marco Tordera, Peter Copus
|
Southwest Baptist University |
|
there are only 11 of us
|
Sean Pohl, Daniel Benke, Chris Krozel
|
Webster University |
|
IIT-A
|
Hidden User, Daniel Rauch Jr. , Daniel Wojtowicz
|
University of Chicago |
|
Team Red
|
Adam Thomas, Connor Bybee, Grant Reid
|
Webster University |
|
Loyola Gold
|
Ryne Storey, Stephanie Rodriguez, Ryn Anderson
|
University of Chicago |
|
Umbreon
|
Siam Abd Al-Ilah, Caleb Ji, Joseph Walegir
|
University of Illinois at Springfield |
|
UT Martin Big-Omega
|
Lucian Freeze, Brett Whitson, Joseph-Anthony Hardin
|
Tennessee Martin |
|
RHIT Fighting Engineers-White
|
Xiao Xin, Yilun Wu, Lining Pan
|
University of Illinois at Springfield |
|
Evansville Purple
|
Nhan Cao, Asher Trockman, Abdullah Aljandali
|
University of Louisville |
|
TruWarriors
|
Dat Tran, Tung Thai, Thu Vo
|
University of Illinois at Springfield |
|
Knox 2617C
|
Ryland Curtsinger, Michelle Dudley, Brendan Roddy
|
University of Illinois at Springfield |
|
RHIT Fighting Engineers-Rose
|
Yuankai Wang, Yihui Feng, Jiasheng Hu
|
University of Illinois at Springfield |
|
Miner_Goe
|
Austen Solvie, Nicholas Jacobson, Justin Spencer
|
Webster University |
|
SIUE
|
Zach Anderson, Dane Johnson, John Bentley
|
Webster University |
|
Knox Purple
|
Jeremy Robb, Connor Weeks, Alex Peck
|
University of Illinois at Springfield |
|
Mulerider
|
Aziztitu Murugan, Guangyuan Dai, Kristopher Johnson
|
University of Arkansas – Fort Smith |
|
Murray State 🙈🙉🙊
|
Tucker Vaughan, Andres Ricardo Pena Morena, Zachary McMackins
|
Tennessee Martin |
|
Black
|
Ian Russo, Evan Fridge, James Trent II
|
Southwest Baptist University |
|
Commodores 2
|
Yi Ji, Yan Wang, Yuhang Liu
|
Tennessee Technological University |
|
VIM - Help poor children in Uganda!
|
Zexuan Zhong, Jiacheng Liu, Lan Dao
|
University of Chicago |
|
Commodores 1
|
David Zhang, Jasper Lu, Yunhua Zhao
|
Tennessee Technological University |
|
TI-BASIC
|
Jason Xia, Tianyi Wang, Xiyao Shi
|
University of Chicago |
|
LancersA
|
Artem Lashko, Josh Klecka, Joel Klecka
|
University of Chicago |
|
LancersB
|
Kaidan F Gustave, Richard Peterson, Matthew Fallon
|
University of Chicago |
|
uky-blue
|
Nelson Penn, Kevin Zhang, Brian Carlson
|
University of Louisville |
|
JSY
|
Siyuan Chai, Jenny Lam, Yintian Zhan
|
University of Chicago |
|
Murray State A-Team
|
Jeffrey Payne, Anil Balchandani, Hannah Saffel
|
Tennessee Martin |
|
Anti_septics
|
Emanuel Huffman, Seth Kitchen, Brandon Ames
|
Webster University |
|
Gorlok1
|
Elie Regev, Seth Marek
|
Webster University |
|
Polká Dexys Midnight Beyblade
|
Colin MacGinnitie, Vijay Srinivasan, Amanda Nakanishi
|
University of Chicago |
|
Gatton 2
|
Hidden User, Trivan Menezes, Jason Tran
|
University of Louisville |
|
Gatton 1
|
Jason Qiu, Abdullah Ateyeh, Pranay Agrawal
|
University of Louisville |
|
Eigen
|
Chenhao Zhang, Meng Yuan, Liren Shan
|
University of Chicago |
|
IIT-B
|
Michael Elnajami, Erik Quintanilla, Prajwal Cvn
|
University of Chicago |
|
RHIT Fighting Engineers-Red
|
Hao Yang, Yang Gao, Zhuochen Liu
|
University of Illinois at Springfield |
|
Dec 25
|
Tuan Truong, Hunter Bader, Kathryn Clark
|
University of Illinois at Springfield |
|
cat
|
Joey Bloom, Andrew Hsu, John Qian
|
University of Chicago |
|
cowsay apt-get install cowsay
|
Yen-Hsiang Chang, Robin Fritsch, Zihan Wang
|
University of Chicago |
|
Scizor
|
Patrick Naughton, Yao Yiheng, Priyanshu Kumar Jain
|
University of Illinois at Springfield |
|
Gravy_Gang
|
Thomas McKanna, Jack Manhardt, Cole Dieckhaus
|
Webster University |
|
Tapu Koko
|
Renhao Liu, Jiazhi Chen, Peter Ming
|
University of Illinois at Springfield |
|
Weavile
|
Alex Baker, Yipeng Wang, Hengxuan Li
|
University of Illinois at Springfield |
|
TruCoders
|
Pasindu Tennakoon, Ulysses Butler, Thao Phung
|
University of Illinois at Springfield |
|
IUS 1
|
Matthew Hartman, Zac Clifton, Thomas Sager
|
University of Louisville |
|
Fearless Fighting Frogs
|
Zach Westover, Brian Johnson, Aaron Thompson
|
Tennessee Technological University |
|
Eagles
|
Joshua Webb, Tristan Jordan, Craigory Coppola
|
University of Louisville |
|
null
|
Chris Tuncap, Lexie Nance, Harrison Welch
|
Tennessee Martin |
|
Southwest Baptist Black
|
Ben Schulz, Andrew Smith, Matthew McNabb
|
Southwest Baptist University |
|
Southwest Baptist Purple
|
Allison Hawkins, Stephen Leskowat, Grant Jennings
|
Southwest Baptist University |
|
Phoenix
|
Alex Zhao, Yifan Liu, Yu Xifan
|
University of Chicago |
|
thug_money
|
Caleb Clark, Quinten Kent, MingHsuan Chuang
|
University of Chicago |
|
Lindenwood II
|
Tyler Eades, David Clapp, Joshua Wheeler
|
Webster University |
|
SXU Bullet Billz
|
Gabby Agustin, Justin Grochowski, Ronaldo Rueda-Vega
|
University of Chicago |
|
RHIT Fighting Engineers-Grey
|
Alex Wong, Junhao Chen, Yizhu Zhao
|
University of Illinois at Springfield |
|
Knox Gold
|
Max Warren, Alexandra Brooks, Randy Martinez
|
University of Illinois at Springfield |
|
CashewsComeFromFruit
|
Samual Chesak, Jared Gillespie, Michael Marzullo
|
University of Louisville |
|
C0D34F00D
|
Justin Tanon, Hannah Simmons, Megan Pogue
|
Tennessee Technological University |
|
Infinite Loopers
|
Yihong Hu, Jiawei Zhang, Owen Zhang
|
University of Chicago |
|
Southwest Baptist Gold
|
Michael Buxbaum, Guy Batton, Micah Falde
|
Southwest Baptist University |
|
Bin 11001
|
Nathan Truong, Brent Pierce, Michael Wardach
|
University of Illinois at Springfield |
|
Serial Killer
|
Darian Wilson, Surya Partap Singh, Jacob Morris
|
Tennessee Technological University |
|
Spook Spook'em
|
Goutham Rajendran, Geoffrey West, Zicheng Zhen
|
University of Chicago |
|
Landorus
|
Aaron Handleman, Brandon Mendez, Daniel Zahka
|
University of Illinois at Springfield |
|
Team Rocket
|
John Simmons, Kirill Kozlov, Alexander West
|
Tennessee Technological University |
|
Southwest Baptist Silver
|
Coleman Yantis, Blake Robinett, Jessica Swartz
|
Southwest Baptist University |
|
Yeyu
|
Hidden User, Shangxi Zhang, Annika Zhang
|
University of Chicago |
|
Southwest Baptist Grey
|
Cooper Geurin, Jonathan Steigleman
|
Southwest Baptist University |
|
Lion Byte
|
Tori Sherrod, Tyler Redman, Kyle Gibson
|
Tennessee Technological University |
|
Maroon
|
Alex Dixon, Trevor RIce, Corey Robinson
|
University of Louisville |
|
string cheese;
|
Luke Koch, Aaron Lowery, MeiLi Charles
|
Tennessee Technological University |
|
Lindenwood I
|
Micaiah Skolnick, Alexandru Andrei, Marouen Helali
|
Webster University |
|
Mizzou Tigers
|
Jeff Rohlman, Connor Penrod, Trevor Leach
|
Webster University |