|
|
Utah Boron
|
Eric O'Donoghue, Qianlang Chen, Jiawen Song
|
Brigham Young University |
|
|
glDrawTeamName()
|
Steven Bullen, Brian Davis, Daniel Brouillet
|
Colorado School of Mines |
|
|
fsociety
|
Easton Bornemeier, James Hinshaw, Miguel Ruiz
|
Colorado School of Mines |
|
|
Late Registration
|
Marie McCarthy, Andrew Darling, Kyle Kells
|
Colorado School of Mines |
|
|
biubiubiu
|
Suyang Chen, Baoying Feng, Kaichun Lee
|
University of Arizona |
|
|
CompSci Wizards
|
Carter Blunden, Agustin Sullivan
|
Colorado School of Mines |
|
|
Notice Me Google
|
Gordon Downs, Robert Downs, Zach Kirch
|
University of Arizona |
|
|
Features Not Bugs
|
Tyler Braun, Kenny Lieu, Connor Pashak
|
Colorado School of Mines |
|
|
:(){ :|:& };:
|
Marcus Donald Floyd Frisbee, Hunter Boles, Justin Bak
|
Montana Tech |
|
|
AlgoRHYTHM
|
Stephen Marshall, Bryn Loftness, Matthew Behnke
|
Colorado School of Mines |
|
|
Gotta Start Somewhere
|
Daniel Vigil, Trevor Jackson, John Kochar
|
Colorado School of Mines |
|
|
Team 0451
|
Tatum Gray, Brandon Mitchell
|
Montana Tech |
|
|
BYU - Clouds
|
|
Brigham Young University |
|
|
CWOC_Compromised = True
|
Samuel Lowery, Brandon Crosby
|
Colorado School of Mines |
|
|
init_for_the_food
|
Samuel Warfield, Yash Sinha, Reed
|
Colorado School of Mines |
|
|
Heuristic Fury
|
Xaavan Dolence, Andrey, Ronda Boyle
|
Montana Tech |
|
|
CU Denver Inquisitors
|
Paul Guszak, Gabriel Jones, Esther Palacios Herzog
|
Colorado School of Mines |
|
|
Alberta White
|
Peter Elliott, Kyle Hennig, Jacob Reckhard
|
University of Alberta |
|
|
Big Bird
|
Braden Dubois, Jennifer Just, Kohlton Booth
|
University of Alberta |
|
|
fishBrains
|
Jon Serrano, Yujin Kim, Demeaus Wong
|
Colorado School of Mines |
|
|
digger || digger
|
Eli Billinger, Colin Siles, Emily Christensen
|
Colorado School of Mines |
|
|
w3 d3m b01s
|
Miles Claver, Edgar Rojo, Jhonathan Malagon
|
Colorado School of Mines |
|
|
Alberta Green
|
Noah Gergel, Ian DeHaan, Hidden User
|
University of Alberta |
|
|
Montana Grizzlies 2
|
Hidden User, Timothy Garner
|
Montana Tech |
|
|
Montana Grizzlies 3
|
|
Montana Tech |
|
|
Tigers
|
Damon Hardwick, Sam Hum, Elliott Hardwick
|
Colorado School of Mines |
|
|
Who
|
Connor Richardson, Etienne Thompson, Aramis Sennyey
|
University of Arizona |
|
|
MGGM
|
Matthew Lynn-Goin, Isabel Johnson, Gazi Md Mahbub Morshed
|
Colorado School of Mines |
|
|
Montana Grizzlies 4
|
|
Montana Tech |
|
|
Minmax
|
Jack Garner, Johnathon Henke, Nick Jarmusz
|
Colorado School of Mines |
|
|
In for a Byte 10
|
Taylor Bradshaw, Sean Apsey, Lucas Walgren
|
Colorado School of Mines |
|
|
Tigers1
|
Rakesh DaSilva, Pranav Sai
|
Colorado School of Mines |
|
|
Rush Hour 3
|
Preston Albury, Ryan Chen
|
Colorado School of Mines |
|
|
Emerald
|
Thomas Vu, Benyamin Bashari, Charlie Zheng
|
University of Alberta |
|
|
The Letter E
|
Sarah Wiseman, James Stroebe, Dalton Parker Caron
|
Montana Tech |
|
|
MSU Bobcats
|
Elliott Pryor, Karl Molina
|
Montana Tech |
|
|
Utah Carbon
|
James Youngblood, Vai Suliafu, Alyse Palsulich
|
Brigham Young University |
|
|
Orediggers
|
Jonathon Robel, Jacob Parker, Matthew Rottinghaus
|
Colorado School of Mines |
|
|
The Calvin Klein Bottles
|
Ethan Holen, Jacob Vossen, Caleb Rotello
|
Colorado School of Mines |
|
|
Utah Hydrogen
|
Oliver Flatt, Hidden User, Igor Durovic
|
Brigham Young University |
|
|
University of Lethbridge TLE
|
Liam King, Steven Deutekom, Dustin Ward
|
University of Alberta |
|
|
Alberta Bronze
|
Colter MacDonald, Charles Hanson, Mark Thomas
|
University of Alberta |
|
|
BYU - Waves
|
Matthew Cox, Rachael Young, Ellie Van De Graaff
|
Brigham Young University |
|
|
Tab
|
Tinnawit Tinnawit, Sarthak Bawal, Joeseph Gauthier
|
University of Arizona |
|
|
Utah Beryllium
|
Alden Bansemer, Joshua Stallard, Ami Iverson
|
Brigham Young University |
|
|
BYU - Hail
|
Ethan Pedersen, Thomas DeCelle, Thomas Galorath
|
Brigham Young University |
|
|
Jon Valvano
|
Richard Worthy, Peter Park, Will Yingst
|
Colorado School of Mines |
|
|
Racket Rabble
|
Nicholas Redhorse, Kevin Eaton, Kieran Lewis
|
Colorado School of Mines |
|
|
tigers2
|
Ella Neurohr, James Dollard
|
Colorado School of Mines |
|
|
int***** dp
|
Joseph McKinsey, Matt Iverson, Patrick Losique
|
Colorado School of Mines |
|
|
Sapphire
|
colin nguyen, Haiyang He, Hidden User
|
University of Alberta |
|
|
11 Musketeers
|
Adam Beziou, Andrea Golden-Lasher, David Florness
|
Colorado School of Mines |
|
|
Chairforce One
|
Matthew Kuhn, Jason Tilley
|
Colorado School of Mines |
|
|
Utah Helium
|
Chia-Yu Ko, Tarun Sunkaraneni, Alex Chen
|
Brigham Young University |
|
|
CorrectHorseBatteryStaple
|
James Hallstrom, Lance McMullin, Ben Gillett
|
Colorado School of Mines |
|
|
Alberta Gold
|
Jason Cannon, Amir Shukayev, Anshil Gandhi
|
University of Alberta |
|
|
HapsTilTaps
|
Yujun Chow, Vernon Nazareno
|
Colorado School of Mines |
|
|
University of Lethbridge CE
|
Amanda Munden, Ryan Pederson, Blake McLachlin
|
University of Alberta |
|
|
BYU - Ice
|
Coy Christensen, Ben Knutson, Daniel Swingle
|
Brigham Young University |
|
|
BYU - Navy
|
Urim Jung, Benjamin Pachev, Aaron Chan
|
Brigham Young University |
|
|
BYU - Royal
|
Jackson Feddock, Nathan Walls, Zachary Lohner
|
Brigham Young University |
|
|
BYU - Snow
|
Jake Lee, Brett Andrew Fisher, Caleb Larsen
|
Brigham Young University |
|
|
University of Lethbridge WA
|
Joshua Swidinsky, Josip Smolcic, Roddy MacCrimmon
|
University of Alberta |
|
|
Elmo
|
Victoria Guenter, Thomas Murdoch, Corbin
|
University of Alberta |
|
|
Ruby
|
Iden Craven, Jayoo Hwang, Steven Hwang
|
University of Alberta |
|
|
University of Lethbridge MLE
|
Austen Oviatt, Mathew Richards, Dallan Atwood
|
University of Alberta |
|
|
Montana Grizzlies
|
Randy Flores, Levi Terry
|
Montana Tech |
|
|
Montana Tech Team 5
|
Ryan Hessler, Noah Harbor
|
Montana Tech |
|
|
Montana Tech Team 6
|
Hidden User, Alyssa Hoffman, Andrew Moreno
|
Montana Tech |
|
|
Octal Octopodes
|
Noah Fields, Jared Lincenberg, Jordan Newport
|
Colorado School of Mines |
|
|
Code-iaks Blue
|
Brandon Crane, Troy Gidney, Thomas Phillips
|
University of Alberta |
|
|
Oscar
|
Mahmud Azam, Agis Daniels, Antoine Labrecque
|
University of Alberta |
|
|
Utah Lithium
|
Ryan Berger, Matthew Whitaker, Austin Gibbons
|
Brigham Young University |
|
|
Mesa 3
|
Brandon Story, Kate Eckhart, Jariah Jaramillo
|
Colorado School of Mines |
|
|
Alberta Grey
|
Jie Fan, Waseem Yusuf, Grayden Price
|
University of Alberta |
|
|
BYU - Sapphire
|
Thomas Draper
|
Brigham Young University |