|
Comets 1
|
Evan Bailey, Huy Nguyen, Peter Kwak
|
Division I |
|
Comets 2
|
Mithul Manivannan, Suraj Mathashery, Mike Nguyen
|
Division I |
|
Lions
|
Micah McCloy, Brian Smith, Joseph Wang
|
Division I |
|
Baylor Green
|
Patrick Boyle, Sam Beyer, Matthew McCaskill
|
Division I |
|
Baylor Gold
|
Francis Boyle, Ashleylu Couch, Christopher Thompson
|
Division I |
|
Three Tones
|
Richard Homan, Naod Philemon, Ammanuel Gebreegziabher
|
Division I |
|
Vervets
|
Ty Cyr, Caleb Bradford, Alexander Wildman
|
Division I |
|
Tandy Machine I
|
Logan Patrick, Rylee Buchert, Noah Hall
|
Division I |
|
/tableflip WA
|
Dhruv Patel, Naixin Zong, Matthew Tran
|
Division I |
|
bing chilling
|
Ethan Luo, Nguyen Xuan Minh, David Asatryan
|
Division I |
|
\7
|
Matthew Davis, Kaijie Chen, Logan Baker
|
Division I |
|
Dr. Elms Fan Club
|
Scott Steinhauser, Ian Matson, Alex Labbane
|
Division I |
|
Monty Pythons
|
Jerry Kurtin, Brendan Ehrman, Jessica Williams
|
Division I |
|
any
|
Adil Rasiyani, Nathan Koppel, Yifan Sun
|
Division I |
|
A&M Coconut Mall
|
Mark Sturtevant, Vidith Madhu, Danny Chen
|
Division I |
|
UT Moo Moo Meadows
|
Steven Cheng, Viraj Maddur, Aaron Lamoreaux
|
Division I |
|
UT Brown
|
Aditya Parulekar, Brian Wang, Abhilash Potluri
|
Division I |
|
UT Vermilion
|
Bruno Fazzani, Liam __, Timothy Zhang
|
Division I |
|
UT Khaki
|
Bowen Yin, Dhriti Rajan, Cole Tramel
|
Division I |
|
UT Chartreuse
|
Hidden User, Jimmy Xin, Colin Liu
|
Division I |
|
UT YSL
|
Linus J Zheng, Shourav Dasari, Yash Garg
|
Division I |
|
\
|
Hidden User, Benjamin Chen, Jimmy Ding
|
Division I |
|
UT Cyan
|
Joseph Li, Hubert Yang, Jerry Liu
|
Division I |
|
UT Umber
|
Sam Ziegelbein, Sage Sanford, Kevin Li
|
Division I |
|
UT ijk
|
Ajith Kemisetti, Amit Joshi, Anand Iyer
|
Division I |
|
UT Ultramarine
|
Bennett Liu, Emily Peterson, Shourya Pandey
|
Division I |
|
one fish two fish
|
Caleb Hu, Aaryan Prakash, Mark Wen
|
Division I |
|
NewType
|
Jiawei Li, Dejia Xu
|
Division I |
|
FALSE
|
Shakeel Samsudeen, Shanth Koka, Srinivasa Eranki
|
Division I |
|
OU
|
Fazil Raja, Tuncer Schmidt, Jacob Ingram
|
Division I |
|
UD1
|
Andrew Ferguson, John Key, Carlos Rafael Gomez
|
Division I |
|
LSU EpicCool
|
Harrison Gietz, Yuanxiang Zheng, Steven Seiden
|
Division I |
|
Tandy Automaton I
|
Julian Abhari, Grey Bodi, Zoe Delap
|
Division I |
|
LSU Gold
|
Tre Landaiche, Blake Bollinger, Darrin Lea
|
Division I |
|
UR Madd
|
Pranav Rayudu, Vincent Zheng, Stanley Wei
|
Division I |
|
Comets 3
|
David Brodsky, Matthew Winter, Matthew Sheldon
|
Division I |
|
Dominic Decoders
|
Thai Tuan Ly, Matthew Grist, Garrett Renfro
|
Division I |
|
Rice Owls
|
Charlie Liu, Ruijin Wang, Phuong Tran
|
Division I |
|
ICan'tThinkOfAny
|
Wisha Wanichwecharungruang, Janhvi Somaiya, Jane
|
Division I |
|
Satan's Pilgrims?!
|
Eisha Hemchand, Ian Rundle, Jonathan Mak
|
Division I |
|
Fireball Cinnamon
|
Nathan Powell, Akash Karanam, Mark Abboud
|
Division I |
|
AQMeta
|
Abdelrahman Abouzeid, Mahmoud Badawi, Quang Nguyen
|
Division I |
|
Trinity Maroon
|
Arjun Thakar, Matvei Popov, Fan Lee
|
Division I |
|
The Deep Learners
|
Arshia Elahi, Sourabh Jaywant Choure, Kamalesh Palanisamy
|
Division I |
|
Comets 4
|
Kush Bhagat, Rahul Sreedharan, Abrar Zaman
|
Division I |
|
Rowdy Beta
|
Xevion, Liam Murray, Parker Leathers
|
Division I |
|
Rowdy Alpha
|
Zelig Garza, Ruben Andrade, William Galindo
|
Division I |
|
UH Team 1
|
Richard Phong, Gal Egozi, Nghĩa Lưu Nghiệp
|
Division I |
|
LU1
|
Ronald Elkins, Nicholas Mugleston
|
Division I |
|
LU2
|
Tien Nguyen, Lizbeth Trujillo
|
Division I |
|
LU3
|
Arielle Gilmore, Bilal Maqsood, Saiteja Jinka
|
Division I |
|
UT O(range)
|
Kevin Li, Hidden User, Aditya Arjun
|
Division I |